Detail Pozice

Specialista optické inspekce

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Náplň práce:

Zajímáte se o nejnovější technologie? A už jste slyšeli o head-up displeji? Takovou vymoženost nabízí třeba prestižní automobilka Jaguár Landrover a vy se můžete podílet na výrobě této technologie!

V současnosti máme v masové výrobě 2 modely a připravujeme dalších 10 modelů proto náš specialista na testování head up displejů hledá kolegu, který by mu pomohl při zavádění těchto nových modelů do seriové výroby a při technické údržbě tohoto zařízení.

Co je to za inspekční zařízení ?

Zařízení, které pomocí speciální kamery a šestiosého robota měří optické vlastnosti head-up displeje jako například zkreslení obrazu promítaného na čelní sklo auta.

A co tedy budete dělat?

► Stanete se odborníkem na zařízení optické inspekce – budete komunikovat s vývojem, jak u nás tak i v Japonsku či Německu, a pomáhat s úpravami designu či materiálu jednotlivých modelů tak, aby je stroj dokázal správně otestovat.
► Zároveň budete komunikovat s dodavatelem inspekčního stroje SAR a řešit s ním implementaci nových modelů nebo změn ve stávajících modelech - vše je potřeba otestovat, zpracovat data a společně s programátory připravit stroj.
► Budete zodpovědný za správný chod zařízení tedy i jeho odbornou údržbu.
► Jakožto odborník přes inspekční zařízení se budete účastnit i zákaznických auditů, při kterých budete ukazovat, jak zařízení funguje.

Co je k tomu potřeba?

► Schopnost domluvit se anglicky – protože budete denně komunikovat s kolegy z Německa a Japonska
► Technické vzdělání – ideální je znalost automatizace a robotizace či optiky.
► Důležité je nebát se učit novým věcem a hlavně logicky přemýšlet a umět řešit i zapeklité problémy.
► Velkou výhodou je i znalost výrobního procesu – jak to ve výrobní firmě funguje.

A co nabízíme?

► Šanci pracovat ve špičkové továrně v  oblasti automotive a získat cenné zkušenosti s nejmodernějšími technologiemi a systémy.
► Díky dlouhodobým projektům máme jasnou vizi do budoucna, což dává jistotu zaměstnání, ale i příležitost k rychlému kariérnímu růstu.
► Velmi čisté a klimatizované prostředí.
► Pro mnohé z  nás je velkým plus také nabídka 8-mi teplých jídel, zahrnující klasickou českou kuchyni, 1 japonské a 2 jídla splňující kritéria zdravé výživy. Dotovaná cena jídel od 15 Kč.
► Flexibilní pracovní doba u technických a kancelářských pozic – příchod mezi 7 a 8 hodinou.
► Velmi výhodný telefonní tarif až pro 5 vašich čísel.
► Benefity kafeterie s příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění.
► Máme možnost nákupu zboží a elektroniky Panasonic za zvýhodněné ceny.
► Odpočineme si 5 týdnů.
► Zajišťujeme dobrou dopravní dostupnost z  Pardubic a okolí.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kontakt

Monika Vavřinová
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 275