Detail Pozice

Mechanik automatické linky (i bez praxe)

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Náplň práce

  • obsluha, údržba a seřizování osazovací linky
  • doplňování součástek
  • vedení zápisů o procesu výroby
  • převážně samostatná práce se zodpovědností za kvalitu výrobků a efektivní výrobu
  • spolupráce s odděleními kvality, logistiky

Požadujeme

  • technické cítění, odolnost vůči stresu
  • dokončenou SŠ nebo SOU - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny, krátký a dlouhý týden)

Nabízíme

  • zajímavé mzdové ohodnocení dle úrovně a znalostí kandidáta (mzda po třech měsících 25 900 Kč, po šesti měsících 27 500 Kč)
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavou a různorodou práci, možnost seberealizace
  • čisté a klimatizované prostředí
  • pravidelné přestávky (odpočinková místnost)
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování (oběd 15 Kč)
  • další firemní benefity (např. výhodný tarif nebo sleva na produkty Panasonic)
  • spolupráci na nových projektech, možnost návrhů změn a zlepšení

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

24100-27500 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kontakt

Markéta Černá
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 276