Detail Pozice

Údržbář strojů - provozní elektrotechnik - i bez praxe

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Kluci hledají do týmu nového kolegu, který jim pomůže udržet výrobu v chodu! Pokud máte zájem o techniku, chcete pracovat s moderními technologiemi, neváhejte nás kontaktovat!

Co budete dělat?

  • Pravidelné údržby výrobních linek, jednou za čas potom i generální údržby.
  • Seřizovat a opravovat výrobní stroje a zařízení.
  • Spolupracovat na realizaci technických opatření v případě problému s výrobou/kvalitou.

Co požadujeme?

  • Vzdělání elektrotechnického směru (odbornou způsobilost dle Vyhlášky č. 50/1978 Sb.)
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • Schopnost stanovit si priority, ochotu učit se
  • Zručnost jak manuální tak počítačovou a pečlivost

Co nabízíme?

  • Šanci získat cenné zkušenosti s nejmodernějšími technologiemi a systémy.
  • Díky dlouhodobým projektům máme jasnou vizi do budoucna, což dává jistotu zaměstnání, ale i příležitost k rychlému kariérnímu růstu.
  • Velmi čisté a klimatizované prostředí.
  • Pro mnohé z nás je velkým plus také nabídka 8-mi teplých jídel, zahrnující klasickou českou kuchyni, 1 japonské a 2 jídla splňující kritéria zdravé výživy. Dotovaná cena jídel od 15 Kč.
  • Velmi výhodný telefonní tarif až pro 5 vašich čísel.
  • Benefity kafeterie s příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění.
  • Máme možnost nákupu zboží a elektroniky Panasonic za zvýhodněné ceny.
  • Odpočineme si 5 týdnů.
  • Zajišťujeme dobrou dopravní dostupnost z Pardubic a okolí.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Mzda

28000-31000 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Kontakt

Kontakt

Monika Vavřinová
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 275