Detail Pozice

Inženýr v oddělení zákaznické kvality

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Náplň práce

  • vyřizování reklamací od zákazníka a vedení příslušné dokumentace
  • průběžná komunikace s přiděleným zákazníkem; pravidelné zpracování a zasílání reportů
  • příprava nápravných opatření ve výrobním procesu a dohled nad jejich realizací
  • supervize činností ostatních oddělení továrny
  • komunikace se sesterskými firmami v rámci mezinárodní skupiny
  • příprava zákaznických auditů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technického směru
  • zkušenosti s prací v oblasti kvality nebo automotive průmyslu
  • komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
  • znalost práce na PC
  • porozumění technickým problémům
  • dobré komunikační a prezentační dovednosti; analytické myšlení, organizační schopnosti, důslednost
  • ochota učit se nové věci a nést zodpovědnost
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • částečně flexibilní pracovní doba (začátek 7:00 - 8:00, konec 15:30 - 16:30)
  • práci v čistém klimatizovaném prostředí
  • kvalitní zaškolení
  • možnost částečně dotovaného stravování (oběd za 15 Kč) s výběrem z několika druhů jídel
  • zajímavé mzdové ohodnocení s motivační složkou mzdy
  • dobrou dopravní dostupnost z Pardubic i okolí. (MHD č. 14, 23, 25)
  • 5 týdnů dovolené
  • celou řadu dalších benefitů

V neposlední řadě pak nabízíme zajímavou a různorodou práci ve stabilní mezinárodní společnosti.

Rádi o Vás uslyšíme! Každý životopis procházíme a snažíme se pro něj najít pracovní uplatnění. Napište nám.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-39000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Kontakt

Kontakt

Markéta Černá
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 276