Detail Pozice

Specialista podpory prodeje - backoffice

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Náplň práce

  • komplexní řízení prodejních zakázek
  • jednání se zákazníky, řešení urgentních zákaznických požadavků
  • analýza prodejních dat a jejich následný reporting, analýza dopadu zákaznických požadavků na zásoby
  • systémové vedení objednávek v programu SAP
  • návrhy a tvorba interních postupů, fakturace zboží
  • spolupracuje na tvorbě kontrolních mechanismů pro kontrolu zákaznických požadavků v SAP, navrhuje zlepšení a vytváří interní postupy

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • dobrá komunikativní znalost AJ, NJ výhodou
  • znalost systému SAPu či jiného ERP výhodou
  • technické myšlení, schopnost porozumět technickým problémům a specifikacím
  • uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel)
  • dobré komunikační schopnosti, samostatnost, pečlivost, analytické myšlení, odpovědnost

Nabídka

  • samozřejmě nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené a proplácené přesčasy
  • v poledne na vás čeká plná kantýna částečně dotovaných jídel s výběrem z několika druhů jídel
  • další bonusy ve formě kafeterie, možnost příspěvku na penzijní připojištění a životní připojištění
  • do práce se dostanete raz dva – máme dobrou dopravní dostupnost z Pardubic i okolí (MHD 14, 23, 25) i velké parkoviště přímo před továrnou
  • kromě toho nabízíme zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost podílet se na nových projektech, možnost návrhů změn a zlepšení

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Mzda

28000-35000 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (výborná)

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Kontakt

Kontakt

Jiří Klindera
Telefon: +420 703 891 791