Detail Pozice

Specialista údržy lisovacích forem na plasty

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Náplň práce

  • Pravidelně kontroluje technický stav výrobního zařízení a forem a vede příslušnou dokumentaci.
  • Spravuje náhradní díly potřebné k zajištění nepřerušeného výrobního procesu a komunikuje s dodavateli.
  • Provádí diagnostiku, opravy a údržbu stanovených zařízení.
  • Spolupracuje při realizaci plánů ke zlepšení výrobního procesu.
  • Podílí se na vylepšování a vývoji nových forem a přípravků (má praktický úhel pohledu).
  • Dle potřeby se účastní jednání o kvalitě výroby.
  • Pracuje ve třísměnném provozu.

Koho hledáme?

  • Proaktivního, šikovného technika, který se nebojí řešit problémy a závady všeho druhu.
  • Přátelského a týmového hráče do týmu 10 lidí.
  • Musí mít zkušenosti s opravami případně konstrukci forem na plastové výlisky.
  • Musí mít technické vzdělání.
  • Angličtina výhodou.
  • Vyhláška 50 velkou výhodou.

Nabízíme

  • Šanci pracovat ve špičkové továrně v oblasti automotive a získat cenné zkušenosti s nejmodernějšími technologiemi a systémy.
  • Díky dlouhodobým projektům máme jasnou vizi do budoucna, což dává jistotu zaměstnání, ale i příležitost k rychlému kariérnímu růstu.
  • Velmi čisté a klimatizované prostředí.
  • Pro mnohé z nás je velkým plus také nabídka 8-mi teplých jídel, zahrnující klasickou českou kuchyni, 1 japonské a 2 jídla splňující kritéria zdravé výživy. Dotovaná cena jídel od 15 Kč.
  • Flexibilní pracovní doba u technických a kancelářských pozic – příchod mezi 7 a 8 hodinou.
  • Velmi výhodný telefonní tarif až pro 5 vašich čísel.
  • Benefity kafeterie s příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění.
  • Mámemožnost nákupu zboží a elektroniky Panasonic za zvýhodněné ceny.
  • Odpočineme si 5 týdnů.
  • Zajišťujeme dobrou dopravní dostupnost z Pardubic a okolí.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Mzda

40000-45000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Kontakt

Kontakt

Monika Vavřinová
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 275