Detail Pozice

Inženýr výrobní automatizace a robotiky

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Hledáte uplatnění v konstrukci i provozu rozhodovacích, automatizačních, informačních, inteligentních systémů? Tak to jste tu správně.

Náplň práce

► Navrhuje, staví a instaluje jednoúčelové stroje – roboty , PLC.
► Ve spolupráci s technologem výroby navrhnuje automatizované linky.
► Připravuje rozpočtu, vyhledává dodavatele a poptává jednotlivé komponenty.
► Připravuje potřebnou dokumentaci (př. manuál obsluhy a údržby) k jednotlivým strojům.
► Technická podpora pro oddělení údržby (pohotovost).

Požadavky

► Elektrotechnické vzdělání, kybernetika, automatizace (vyhláška 50/1978 sb. § 6).
► Praxe s automatizací 3 roky.
► Znalost programování PLC, matlab apod. velkou výhodou
► Znalost angličtiny (komunikace s dodavateli z Asie či Evropy).
► Samostatnost, analytické a logické myšlení, zájem o techniku.

Nabízíme:

► Šanci pracovat ve špičkové továrně v oblasti automotive a získat cenné zkušenosti s nejmodernějšími technologiemi a systémy.
► Díky dlouhodobým projektům máme jasnou vizi do budoucna, což dává jistotu zaměstnání, ale i příležitost ke kariérnímu růstu.
► Velmi čisté a klimatizované prostředí.
► Pro mnohé z nás je velkým plus také nabídka 8-mi teplých jídel, zahrnující klasickou českou kuchyni, 1 japonské a 2 jídla splňující kritéria zdravé výživy. Dotovaná cena jídel od 15 Kč.
► Flexibilní pracovní doba u technických a kancelářských pozic – příchod mezi 7 a 8 hodinou.
► Velmi výhodný telefonní tarif až pro 5 vašich čísel.
► Benefity kafeterie s příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění.
► Máme možnost nákupu zboží a elektroniky Panasonic za zvýhodněné ceny.
► Odpočineme si 5 týdnů.
► Zajišťuje dobrou dopravní dostupnost z Pardubic a okolí.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Mzda

40000-50000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Kontakt

Kontakt

Monika Vavřinová
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 275