Detail Pozice

Zástupce manažera výroby v oddělení laminace

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Hledáme zkušené a motivované profesionály k vedení části našeho výrobního týmu.

Náplň práce:

• plánování, vedení a koordinace zaměstnanců na pozicích vedoucí výrobních linek a techniků
• zodpovědnost za dodržení plánu výroby, kvality a nákladů, vyhodnocování efektivity
• operativní řešení každodenních provozních situací
• optimalizace výrobních procesů
• příprava zákaznických auditů
• denní, týdenní a měsíční reportování managementu společnosti

Požadavky:

• SŠ nebo VŠ vzdělání technického nebo chemického směru
• aktivní znalost anglického jazyka
• praxe 3 roky ve vedení výroby
• schopnost vést a rozvíjet zaměstnance
• zkušenosti v automobilovém průmyslu jsou výhodou
• znalost programu SAP je výhodou
• znalost OCR/OCA laminační technologie výhodou
• organizační a komunikační schopnosti
• analytické myšlení, časová flexibilita

Co nabízíme:

• odpovídající mzdové ohodnocení
• balíček zaměstnaneckých benefitů
• práce v oblasti automotive
• výborné pracovní prostředí zaměřené na kvalitu a bezpečnost
• možnost vzdělávat se
• práce v přátelském kolektivu

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pardubice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Kontakt

Kontakt

Jiří Klindera
Telefon: +420 703 891 791