Detail Pozice

Obsluha stojů na nahrávání software do integrovaných obvodů

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Náplň práce:

  • zajištění nahrávání softwaru do integrovaných obvodů
  • obsluha, údržba a seřizování flashovacích strojů
  • doplňování součástek do strojů
  • vedení zápisů o vlastním procesu výroby
  • převážně samostatná práce se zodpovědností za kvalitu výrobků a efektivní výrobu
  • spolupráce s odděleními kvality, logistiky
  • čisté a klimatizované prostředí
  • pravidelné přestávky (odpočinková místnost)

Požadujeme:

  • SOU, SŠ technického, strojírenského či elektrotechnického směru – výhodou
  • VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
  • základní znalost anglického jazyka - výhodou
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12hodinové směny - střídá se krátký a dlouhý týden )

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavou a různorodou práci, možnost seberealizace
  • spolupráci na nových projektech, možnost návrhů změn a zlepšení
  • zajímavé mzdové ohodnocení dle úrovně a znalostí kandidáta
  • 5 týdnů dovolené
  • částečně dotované stravování
  • benefity kafeterie
  • dobrá dopravní dostupnost z Pardubic a okolí

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

24000-27500 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kontakt

Markéta Černá
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 276