Detail Pozice

Výrobní technik

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

V souvislosti s rozjížděním nových projektů v oblasti automotive hledá pardubická pobočka japonské firmy Panasonic nové kolegy - techniky, do výroby na oddělení laminace (výroba displejů OCA, LOCA).

Co je náplň práce technika laminace

  • kontrola a monitoring procesu laminace (výroba displejů)
  • řešení problémů na výrobních zařízení
  • spolupráce se zahraničními dodavateli zařízení, zpětná vazba o problémech, řešení reklamací, úpravy specifikací
  • spolupráce na tvorbě manuálů a technické dokumentace
  • výstavba nových linek a činnost na pravidelné údržbě
  • podpora směnových techniků

Jaké jsou naše požadavky

  • SŠ vzdělání technického / elektrotechnického směru, vyhl. 50, min. § 6
  • komunikativní znalost AJ
  • znalost procesu výroby displejů výhodou
  • ochota pracovat ve směnném provozu (bez nočních směn)
  • pečlivost, časová flexibilita a ochota učit se novým věcem
  • řidičský průkaz sk. B

Co vám za to nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení (mzda 32 000 Kč - 40 000 Kč)
  • další bonusy ve formě kafeterie (přibližně 600 Kč), možnost příspěvku na penzijní připojištění a životní připojištění
  • budete pracovat v čistém klimatizovaném prostředí obklopen moderními technologiemi
  • v poledne na vás čeká plná kantýna částečně dotovaných jídel s výběrem z několika druhů jídel (cena základních jídel 15 Kč, za noční směnu stravenka)
  • odpočinout si můžete 5 týdnů
  • veškeré přesčasy vám samozřejmě proplatíme
  • možnost nákupu zboží a elektroniky Panasonic za zvýhodněné ceny
  • snadno se do práce dostanete – máme dobrou dopravní dostupnost veřejnou dopravou z Pardubic i okolí (MHD 14, 23, 25) nebo velké parkoviště přímo před továrnou pro přijíždějící autem

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

32000-40000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kontakt

Markéta Černá
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 276