Detail Pozice

Zástupce vedoucího výrobní linky

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Náplň práce

  • pracuje v čistém bezprašném oddělení, kde se laminují displeje
  • zajišťuje dodávku materiálu pro plynulý chod výrobních linek
  • v případě potřeby vykonává výrobní operace na lince dle instrukcí a pokynů vedoucího
  • spolupracuje s vedoucím na plánování procesu, přidělování operací a na přípravě pracovních instrukcí
  • zastupuje vedoucího linky v případě jeho nepřítomnosti
  • zaškoluje operátory metodou kroků, instruuje, vede je a dozírá nad prováděním prací

Požadavky

  • pečlivost, pracovitost, samostatnost a ochota učit se novým věcem
  • dobrý zdravotní stav
  • základní znalost práce na PC (Excel)
  • práce v třísměnném režimu
  • SOU/SŠ vzdělání

Nabízíme

  • mzda po zkušební době 26 300 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • částečně dotované stravování s výběrem z několika druhů jídel (za noční směnu stravenka)
  • příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění
  • bonusy ve formě kafeterie
  • možnost nákupu zboží a elektroniky Panasonic za zvýhodněné ceny
  • zajímavé mzdové ohodnocení s motivační složkou mzdy
  • dobrou dopravní dostupnost z Pardubic i okolí (MHD 14, 23, 25)
  • práci v čistém klimatizovaném prostředí
  • práce v přátelském kolektivu
  • práce v prosperující mezinárodní firmě

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

23900-26300 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kontakt

Markéta Černá
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 276