Detail Pozice

Strojní inženýr / Mechanical engineer

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Co budete dělat?

  • Technickou spojku pro komunikaci s našimi OEM zákazníky, dodavateli a zahraničními odděleními vývoje
  • Analyzovat a řešit problémy z výroby dílů, montážního procesu
  • Plánovat projekty a úzce spolupracovat s odděleními nákupu, kvality, výroby a prodeje
  • Připravovat/revidovat výkresy – 3D data, specifikace a schvalovací listy pro mechanické díly
  • testovat systémy propojené s interiérovými díly automobilu (podsvícení,3D CMM měření a skenovací analýza)
  • Denně komunikovat a spolupracovat s globálními týmy vývojových kanceláří v Japonsku, USA a Německu
  • Zavádět nové produkty do výroby
  • Podklady pro výrobu plastových dílů vstřikováním / nástroje (formy) a lité nástroje pro ražení plechů (pokročilé zkušenosti jsou výhodou)
  • Řidičský průkaz sk.B

Co budete potřebovat?

  • Vysokoškolský diplom z oboru strojního inženýrství (pomaturitní vzdělání se zkušenostmi)
  • Aktivní znalost angličtiny - komunikace s anglicky mluvívími kolegy na denní bázi
  • Praxi ve výrobě kovových/plastových dílů/nástrojů (výhoda)
  • Znalost CAD (CATIA V5, Solidworks, Inventor)
  • Organizační a komunikační schopnosti, týmového ducha, dobré analytické myšlení

Co vám nabízíme?

  • Veškerá potřebná školení (CATIA V5, SAP)
  • Mladý, leč zkušený přátelský tým
  • Platové ohodnocení na základě vašich zkušeností
  • Čatečně dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy ve formě kafeterie a příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění
  • Možnost nákupu zboží a elektroniky Panasonic za zvýhodněné ceny
  • Výhodný mobilní tarif, zlevněné vstupenky do divadla, firemní akce a další bonusy

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

35000-45000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (výborná)

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Kontakt

Kontakt

Monika Vavřinová
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 275