Detail Pozice

Vedoucí výrobní linky

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Náplň práce vedoucího výrobní linky

  • pracuje v moderním oddělení laminace - certifikované čisté prostory vyžadují nošení speciálního obleku a dobrý zdravotní stav
  • řídí a koordinuje práci operátorů a jumperů výrobní linky, zajišťuje její plynulý chod
  • vede požadovanou dokumentaci výrobního procesu dle stanovených předpisů a norem jakosti
  • provádí požadované záznamy a sběr dat o výrobě a kvalitě výroby
  • navrhuje a zodpovídá za realizaci nápravných opatření ve výrobě, kontinuální *zlepšování, aktivně se podílí na zavádění nových modelů, změn modelů a změn v procesu
  • provádí kontrolní činnost plnění pracovních úkolů svých podřízených

Požadavky

  • praxe ve výrobní společnosti
  • zkušenosti s řízením lidí
  • výuční list nebo maturita
  • dobrý zdravotní stav - v čistých prostorách laminace se nedoporučuje práce lidem, kteří mají kardiostimulátor nebo větší problémy s tlakem
  • mírně pokročilá znalost anglického jazyka
  • ochota pracovat v třísměnném provozu (8 hod. směny, pravidelný režim - týden noční, týden odpolední, týden ranní směna)
  • pečlivost, samostatnost, ochota učit se novým věcem

Nabídka

  • 5 týdnů dovolené
  • částečně dotované stravování s výběrem z několika druhů jídel (většina hlavních jídel za 15 Kč, za noční směnu stravenka)
  • příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění
  • bonusy ve formě kafeterie
  • možnost nákupu zboží a elektroniky Panasonic za zvýhodněné ceny
  • zajímavé mzdové ohodnocení s motivační složkou mzdy
  • dobrou dopravní dostupnost z Pardubic i okolí (MHD 14, 23, 25)
  • práci v čistém klimatizovaném prostředí
  • práce v přátelském kolektivu
  • práce v prosperující mezinárodní firmě

Neváhejte nám poslat váš životopis! Tešíme se.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

30800-34500 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Kontakt

Kontakt

Tereza Josková
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 703 891 777