Detail Pozice

Seřizovač - technická obsluha linky

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Náplň práce

  • řeší zajištění plynulého provozu určeného zařízení na lince, provádí kontrolu funkčnosti zařízení
  • v případě potřeby vykonává výrobní operace na lince dle pracovních instrukcí a dle pokynů vedoucího
  • provádí pravidelné opravy a údržbu stanovených zařízení
  • zaškoluje operátory metodou kroků, instruuje, vede operátory, dozírá nad prováděním prací dle pracovních pokynů
  • průběžně informuje svého nadřízeného o plnění úkolů

Požadavky

  • SOŠ nebo SOU
  • základní práce na PC
  • ochota pracovat v třísměnném (8 hod. směny) nebo nepřetržitém provozu (krátký/dlouhý týden, 12hodinové směny)
  • pečlivost, samostatnost, ochota učit se novým věcem
  • schopnost zvládnout náplň práce záleží na vaší chuti a ochotě učit se, technické znalosti nejsou podmínkou, ale výhodou

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavá a různorodá práce, možnost seberealizace
  • možnost podílet se na nových projektech, možnost návrhů změn a zlepšení
  • práce v čistém klimatizovaném prostředí v obklopení moderních technologií
  • v poledne na vás čeká plná kantýna částečně dotovaných jídel s výběrem z několika druhů jídel
  • odpočinout si můžete 5 týdnů a přesčasy vám samozřejmě proplatíme
  • další bonusy ve formě kafeterie, možnost příspěvku na penzijní připojištění a životní připojištění
  • možnost nákupu zboží a elektroniky Panasonic za zvýhodněné ceny
  • do práce se dostanete raz dva – máme dobrou dopravní dostupnost z Pardubic i okolí (MHD 14, 23, 25) i velké parkoviště přímo před továrnou

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

24000-27500 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kontakt

Tereza Josková
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 703 891 777