Detail Pozice

Výstupní kontrola - specialista

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Náplň práce

  • provádí všechny předepsané druhy kontrol a zkoušení výrobků a zpracovává záznamy o těchto kontrolách
  • řeší problémy s kvalitou výrobků a navrhuje realizaci nápravných opatření
  • zpracovává statistické analýzy o kvalitě výrobků
  • řeší problémy s kvalitou u zákazníka
  • provádí výrobkové a delivery audity
  • připravuje a aktualizuje pracovní instrukce dle platné technické dokumentace
  • zaškoluje operátory výstupní kontroly do požadovaných kontrol a pracovních instrukcí
  • pracuje na rozběhu nových modelů (evaluation)
  • provádí měření elektrických charakteristik na výrobcích
  • podílí se na přípravě zařízení pro zkoušení výrobků a na jeho zlepšování

Požadavky

  • ÚSO - technický obor
  • znalost technické angličtiny
  • praxe není nutná - vhodné i pro absolventy
  • zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, analytické myšlení

Co nabízíme

  • práce v prosperující mezinárodní firmě s pravidelnými termíny výplat
  • zajímavé mzdové ohodnocení s motivační složkou mzdy
  • proplácené odpracované přesčasové hodiny
  • 5 týdnů dovolené
  • částečně dotované stravování s výběrem z několika druhů jídel (hlavní chod za 15 Kč)
  • příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění
  • bonusy ve formě kafeterie
  • možnost nákupu zboží a elektroniky Panasonic za zvýhodněné ceny
  • výhodný firemní mobilní tarif
  • dobrou dopravní dostupnost z Pardubic i okolí (MHD 14, 23, 25)
  • práce v čistém prostředí se stálou teplotou a vlhkostí

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

32000-35700 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kontakt

Markéta Černá
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 276