Detail Pozice

Právník/Právnička společnosti

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Náplň práce

• Vyřizuje právní agendu společnosti
• Zajišťuje vyřizování běžných právních záležitostí, vypracování a posuzování návrhů smluv a jiných právních dokumentů
• Řeší obchodně-právní, občansko-právní, pracovně-právní a ostatní právní záležitosti zaměstnavatele
• Poskytuje právní poradenství kolegům z ostatních oddělení v rámci společnosti a v případě potřeby i zaměstnancům společnosti
• Pečuje o dodržování závazných právních předpisů ve společnosti
• Podílí se na kolektivním vyjednávání
• Zajišťuje statutární záležitosti společnosti (změna jednatele apod.)
• Spolupodílí se na tvorbě interních směrnic
• GDPR
• Spolupracuje s evropským právním oddělením na implementaci povědomí o korupci, úplatkářství, soutěžním právu apod.

Požadujeme

• VŠ vzdělání v oboru právo
• 5 let praxe v interním právním oddělení nebo advokátní kanceláři
• Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem – zejména schopnost revidovat právní text
• Praxe ve výrobní společnosti výhodou
• Diskrétnost, loajalitu, profesionalitu

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Kontakt

Kontakt

Lucie Micková
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 221