Detail Pozice

Asistent/ka na výrobě

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Náplň práce

  • Vytváří přehledy přítomnosti na pracovišti, docházkové přehledy pro pracovníky oddělení.
  • Vede sklad a evidenci nepřímého materiálu / výdej materiálu, stanovuje výši zásob nepřímého materiálu.
  • Zodpovídá za evidenci objednávek a kontrolu fakturace za oddělení.
  • Spolupracuje s finančním oddělením při inventarizaci majetku a měsíční inventuře materiálu.
  • Na požádání aktivně napomáhá při zadávání údajů a informací do databází a vytváří požadované výstupy.
  • Provádí pravidelný reporting oddělení v dohodnutých ukazatelích.

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání
  • Základy AJ
  • Znalost práce na počítači – MS Office, především Excel
  • Zkušenost na obdobné pozici velkou výhodou
  • Dobré organizační schopnosti

Nabízíme

  • zajímavé mzdové ohodnocení dle úrovně a znalostí kandidáta
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavou a různorodou práci, možnost seberealizace
  • čisté a klimatizované prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování (oběd 15 Kč)
  • další firemní benefity (např. výhodný tarif nebo sleva na produkty Panasonic)
  • spolupráci na nových projektech, možnost návrhů změn a zlepšení

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

23500-26500 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kontakt

Markéta Dejmková
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 276