Detail Pozice

Data analyst - podpora plánování a prodeje

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Náplň práce

  • komplexní řízení prodejních zakázek
  • analýza prodejních dat a jejich následný reporting, analýza dopadu zákaznických požadavků na zásoby
  • systémové vedení objednávek v programu SAP
  • spolupracuje na tvorbě kontrolních mechanismů pro kontrolu zákaznických požadavků v SAP, navrhuje zlepšení a vytváří interní postupy
  • jednání se zákazníky, řešení urgentních zákaznických požadavků, fakturace

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • dobrá komunikativní znalost AJ, NJ výhodou
  • znalost systému SAPu či jiného ERP výhodou
  • technické myšlení, schopnost porozumět technickým problémům a specifikacím
  • uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel)
  • dobré komunikační schopnosti, samostatnost, pečlivost, analytické myšlení, odpovědnost

Nabídka

  • 5 týdnů dovolené a proplácené přesčasy
  • částečně dotované obědy (doplatek 7,- polévka, 15,- hlavní jídlo), katýna s velkým výběrem
  • další bonusy ve formě kafeterie, možnost příspěvku na penzijní připojištění a životní připojištění
  • výhodný mobilní tarif až pro pět čísel
  • slevy na výrobky Panasonic
  • máme dobrou dopravní dostupnost z Pardubic i okolí (MHD 14, 23, 25) i velké parkoviště přímo před továrnou, hlídané stojany na kola
  • kromě toho nabízíme zázemí stabilní mezinárodní společnosti, přátelský kolektiv
  • možnost podílet se na nových projektech, možnost návrhů změn a zlepšení

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Mzda

30000-37500 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (výborná)

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Kontakt

Kontakt

Monika Vavřinová
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 275