Detail Pozice

Inženýr strojního pájení

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Náplň práce

  • Kontroluje a nastavuje automatické pájecí stroje (APS) před a během výroby.
  • Zaznamenává kontrolní údaje, údaje o spotřebě a použití systému náhradních dílů do příslušných listů.
  • Samostatně provádí údržbu a opravy během přestávek výrobních linek.
  • Provádí denní, měsíční a roční údržby dle časového harmonogramu.
  • Plánuje a spravuje nezbytné náhradní díly potřebné k zajištění nepřerušeného výrobního procesu (zlepšování produktivity, kvality a bezpečnosti práce).
  • Spolupracuje při zavádění nových zařízení, tvorbě a realizaci plánů ke zlepšení výrobního procesu.
  • Spolupracuje při návrhu a realizaci nápravných a preventivních opatření.

Požadavky

  • Technické vzdělání, zkušenost se strojním pájením výhodou.
  • Pokročilá znalost AJ
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb.
  • Samostatnost, zodpovědnost, analytické myšlení, aktivní přístup

Nabízíme

  • práce v jednosměnném provozu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • další bonusy ve formě kafeterie (přibližně 600 Kč), možnost příspěvku na penzijní připojištění a životní připojištění
  • budete pracovat v čistém klimatizovaném prostředí obklopen moderními technologiemi
  • v poledne na vás čeká plná kantýna částečně dotovaných jídel s výběrem z několika druhů jídel (cena základních jídel 15 Kč, za noční směnu stravenka)
  • odpočinout si můžete 5 týdnů
  • veškeré přesčasy vám samozřejmě proplatíme
  • možnost nákupu zboží a elektroniky Panasonic za zvýhodněné ceny
  • snadno se do práce dostanete – máme dobrou dopravní dostupnost veřejnou dopravou z Pardubic i okolí (MHD 14, 23, 25) nebo velké parkoviště přímo před továrnou pro přijíždějící autem

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

29900-37500 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kontakt

Monika Vavřinová
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 275