Detail Pozice

Technik strojního pájení

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Náplň práce

  • stará se o stroje pro strojní pájení
  • provádí pravidelnou údržbu těchto zařízení a generální údržbu při odstávkách výroby
  • zajišťuje monitoring a doplňování spotřebního materiálu (pájka, tavidlo, čistící látky)
  • zajišťuje mytí pájecích rámů v k tomu určeném zařízení
  • spolupracuje s ostatními členy oddělení
  • provádí kontrolu kvality výrobku po strojním pájení
  • nastavuje procesní parametry stroje v předdefinovaném rozmezí

Požadavky

  • SOU/SŠ vzdělání, elektrotechnický směr výhodou
  • manuální zručnost, spolehlivost, časovou flexibilitu, pečlivost
  • schopnost stanovit priority a odolnost vůči stresu
  • ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
  • základní znalost práce na PC (Word, Excel)

Nabízíme

  • dotované závodní stravování (zaměstnavatel přispívá zaměstnanci na stravování poměrnou částkou z ceny jídla)
  • 5 týdnů dovolené
  • systém benefitů Kafeterie ( benefitní program, do kterého zaměstnavatel přispívá zaměstnanci na měsíční bázi. Příspěvky lze využít na volnočasové aktivity nebo za ně pořídit zboží pro zdravější styl života)
  • možnost nákupu výrobků značky Panasonic ve firemním e-shopu za zvýhodněné ceny
  • firemní mobilní tarif
  • zlevněné vstupenky na kulturní akce a další bonusy
  • do naší společnosti je zajištěna dobrá dopravní dostupnost z Pardubic i blízkého okolí (MHD 14, 23, 25)

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Mzda

22000-25000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kontakt

Monika Vavřinová
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 275