Detail Pozice

Metrolog (Automotive výroba)

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Náplň práce

  • vedení interní kalibrační laboratoře dle EN ISO/IEC 17025
  • provádění interních kalibrací měřidel
  • vyhotovování měřících protokolů
  • správa měřidel, udržování databáze měřících zařízení v aktuálním stavu (SAP)
  • prezentace systému metrologie při zákaznických/certifikačních auditech

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenosti s prací v kalibrační laboratoři a prováděním kalibrací, zejména elektrických veličin
  • samostatnost, komunikační a organizační schopnosti, pečlivost a proaktivní přístup
  • znalost požadavků normy EN ISO/IEC 17025
  • znalost MSA a statistických metod výhodou
  • zkušenosti se systémem SAP výhodou
  • nástup možný od 1. 1. 2020

Nabídka

  • samozřejmě nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené a proplácené přesčasy
  • v poledne na vás čeká plná kantýna částečně dotovaných jídel s výběrem z několika druhů jídel
  • další bonusy ve formě kafeterie, možnost příspěvku na penzijní připojištění a životní připojištění
  • do práce se dostanete raz dva – máme dobrou dopravní dostupnost z Pardubic i okolí (MHD 14, 23, 25) i velké parkoviště přímo před továrnou
  • kromě toho nabízíme zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost podílet se na nových projektech, možnost návrhů změn a zlepšení

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

33000-40000 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kontakt

Tereza Josková
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 703 891 777