Detail Pozice

Metrolog (Automotive výroba)

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Náplň práce

  • vykonává činnosti spojené s řízením metrologie (evidence měřidel, hlídání kalibračních lhůt)
  • zajišťování kalibrací u externích společností
  • udržuje databázi měřících zařízení v aktuálním stavu (SAP)
  • připravuje a kontroluje rozpočet určený pro kalibrace
  • vykonává činnosti spojené s řízením referenčních vzorků
  • prezentace systému metrologie při zákaznických auditech
  • zajišťuje pravidelnou inventuru měřidel a referenčních vzorků

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenosti z oblasti metrologie
  • samostatnost, komunikační a organizační schopnosti
  • pečlivost a proaktivní přístup
  • zkušenosti se systémem SAP výhodou

Nabídka

  • Flexibilní pracovní doba vám umožňuje přijít do práce mezi 7:00 a 8:00. S tím souvisí i to, že domů můžete vyrazit už v 15:30!
  • K obědu si vyberete z osmi teplých jídel zahrnující klasickou českou kuchyni (16 Kč), japonská jídla a jídla splňující kritéria zdravé výživy (do 27 Kč).
  • Abyste načerpali dostatek energie, poskytujeme 25 dní dovolené.
  • Každý měsíc dostanete peníze do on-line systému benefitů, které můžete využít například na penzijní spoření, wellness, lístky na koncerty nebo divadla, vstupy do fitness center - jak sami budete chtít.
  • Cokoli odpracujete přesčas, vám proplatíme. Samozřejmě pokud preferujte volný čas, můžete si vybrat náhradní volno.
  • Vyrábíme pro většinu světových automobilek - a u některých jsme našim zaměstnancům zajistili slevy na jejich vozy.
  • Přímo u továrny je velké bezplatné parkoviště, autobusová zastávka i hlídané stojany na kola.
  • možnost práce z domu

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

30900-32800 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Kontakt

Kontakt

Tereza Josková
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 703 891 777