Detail Pozice

Inženýr výstupní kontroly

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Náplň práce

  • provádí předepsané druhy kontrol a zkoušení výrobků a zpracovává o těchto činnostech záznamy
  • provádí výrobkové a delivery audity
  • připravuje a aktualizuje pracovní instrukce dle platné technické dokumentace
  • podílí se na přípravě zařízení pro zkoušení výrobků a na jeho zlepšování

Požadavky

  • ÚSO / SŠ vzdělání technického směru
  • základní znalost anglického jazyka
  • znalost práce a obsluhy na PC (excel – základy)
  • flexibilita, samostatnost, pečlivost
  • jednosměnný provoz

Nabízíme

  • bonusy ve formě kafeterie (přibližně 600 Kč), možnost příspěvku na penzijní připojištění a životní připojištění
  • budete pracovat v čistém klimatizovaném prostředí obklopen moderními technologiemi
  • v poledne na vás čeká plná kantýna částečně dotovaných jídel s výběrem z několika druhů jídel (cena základních jídel 15 Kč, za noční směnu stravenka)
  • odpočinout si můžete 5 týdnů
  • veškeré přesčasy vám samozřejmě proplatíme
  • možnost nákupu zboží a elektroniky Panasonic za zvýhodněné ceny
  • snadno se do práce dostanete – máme dobrou dopravní dostupnost veřejnou dopravou z Pardubic i okolí (MHD 14, 23, 25) nebo velké parkoviště přímo před továrnou pro přijíždějící autem

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Mzda

26000-31000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Kontakt

Kontakt

Tereza Josková
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 703 891 777