Detail Pozice

Provozní elektrotechnik

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Hledáme zkušeného kolegu na technické oddělení výroby. Pokud máte zájem chcete pracovat s moderními technologiemi a rozvíjet se dále v oblasti automatizace, neváhejte nás kontaktovat!

Co budete dělat?

  • Pravidelně kontrolovat technický stav výrobního zařízení a provádět pravidelné i generální údržby.
  • Servisní zásahy, diagnostika a řešení poruch výrobních zařízení, návrhy vylepšení a úpravy přípravků.
  • Podílet se na výběru a správě náhradních dílů.
  • Spolupracovat na realizaci technických opatření v případě problémů s výrobou či kvalitou.

Co požadujeme?

  • Vzdělání elektrotechnického směru - odbornou způsobilost dle Vyhlášky č. 50/1978 Sb.
  • Minimálně 1 rok praxe v oboru
  • Ochotu pracovat ve 3směnném / nepřetržitém provozu
  • Schopnost stanovit si priority, pečlivost, manuální zručnost, ochotu učit se s novými technologiemi
  • aktivní znalost ČJ

Co nabízíme

  • Šanci získat cenné zkušenosti s nejmodernějšími technologiemi a systémy.
  • Jistotu zaměstnání a příležitost k rychlému kariérnímu růstu - podívejte se na příběhy našich kolegů do sekce PROČ K NÁM
  • Velmi čisté a klimatizované prostředí.
  • Nabídka 8-mi teplých jídel, zahrnující klasickou českou kuchyni, 1 japonské a 2 jídla splňující kritéria zdravé výživy. Dotovaná cena jídel od 16 Kč.
  • Velmi výhodný telefonní tarif až pro 5 vašich čísel.
  • Benefity kafeterie s příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění.
  • Máme možnost nákupu zboží a elektroniky Panasonic za zvýhodněné ceny.
  • Odpočineme si 5 týdnů.
  • Zajišťujeme dobrou dopravní dostupnost z Pardubic a okolí.
  • Vhodné pro muže i ženy

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-35000 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Kontakt

Kontakt

Monika Vavřinová
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 275