Detail Pozice

Information security specialist

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Hledáme aiťáka s kreativním myšlením, který by se rád posunul od klasického IT směrem k řízení systému bezpečnosti naší firmy. Normy ISO vás navedou, co je potřeba udělat, ale jak, to už bude jen na vás.

Náplň práce

  • zodpovědnost za implementaci a údržbu systému řízení informační bezpečnosti ISMS dle normy ISO27001
  • implementace korporátních bezpečnostních politik a standardů
  • vyhodnocování rizik, monitorování a zlepšování systému – pravidelná kontrola, audit a řešení bezpečnostních incidentů ISMS
  • podpora provozu a rozvoje bezpečnostních systémů (HSM, SIEM)
  • podpora a školení zaměstnanců firmy v oblasti ISM
  • vedení dokumentace a agendy informační bezpečnosti

Požadavky

  • vzdělání technického směru výhodou
  • min. 1 rok praxe v oboru se zkušeností s řízením bezpečnosti informací (ISMS)
  • všeobecný přehled v ICT v návaznosti na security řešení
  • znalost Linux OS výhodou
  • výhodou znalost: ISO27001, GDPR, HSM (Hardware Security Module řešení), PKCS a digitálních certifikátů
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • pokročilá znalost anglického jazyka, aktivní znalost ČJ
  • organizační, analytické schopnosti a proaktivní přístup
  • ochota a osobní motivace dále se rozvíjet
  • samostatnost a pečlivost
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Pravidelně můžete využívat možnosti práce z domu.
  • Flexibilní pracovní doba vám umožňuje přijít do práce mezi 7:00 a 8:00. S tím souvisí i to, že domů můžete vyrazit už v 15:30!
  • K obědu si vyberete z osmi teplých jídel zahrnující klasickou českou kuchyni (16 Kč), japonská jídla a jídla splňující kritéria zdravé výživy (do 28 Kč).
  • Abyste načerpali dostatek energie, poskytujeme 25 dní dovolené.
  • Každý měsíc dostanete peníze do on-line systému benefitů, které můžete využít například na penzijní spoření, wellness, lístky na koncerty nebo divadla, vstupy do fitness center - jak sami budete chtít.
  • Cokoli odpracujete přesčas, vám proplatíme. Samozřejmě pokud preferujte volný čas, můžete si vybrat náhradní volno.
  • Vyrábíme pro většinu světových automobilek - a u některých jsme našim zaměstnancům zajistili slevy na jejich vozy.
  • Angličtinu u nás rozhodně nezapomenete - nepotřebujete ji totiž jen na psaní e-mailů. Pracuje u nás spousta kolegů ze zahraničí, se kterými se bez angličtiny nedomluvíte.
  • Přímo u továrny je velké bezplatné parkoviště, autobusová zastávka i hlídané stojany na kola.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Mzda

45000-60000 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Kontakt

Kontakt

Monika Vavřinová
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 275