Detail Pozice

Vedoucí výrobní linky

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Náplň práce vedoucího výrobní linky

  • řídí a koordinuje práci operátorů a jumperů výrobní linky, zajišťuje její plynulý chod
  • vede požadovanou dokumentaci výrobního procesu dle stanovených předpisů a norem jakosti
  • provádí požadované záznamy a sběr dat o výrobě a kvalitě výroby
  • navrhuje a zodpovídá za realizaci nápravných opatření, kontinuální zlepšování, aktivně se podílí na zavádění změn v procesu
  • provádí kontrolní činnost plnění pracovních úkolů svých podřízených

Požadavky

  • vzdělání SŠ/ÚSO technického směru výhodou
  • praxe ve výrobní společnosti min. 2 roky
  • práce na PC
  • základní znalost anglického jazyka výhodou
  • zkušenosti s řízením lidí
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12ti hodinové směny, krátký - dlouhý den)
  • pečlivost, samostatnost, ochota učit se novým věcem

Nabídka

  • Pokud si chcete přivydělat, tak cokoli odpracujete přesčas, vám proplatíme. Samozřejmě pokud preferujete volný čas, můžete si za nadělané hodiny vybrat náhradní volno.
  • Výplaty jsou v naší společnosti vypláceny pravidelně, vždy 10. den v měsíci. Pokud to náhodou vyjde na víkend, svůj plat dostanete ještě dřív.
  • Nemusíte se bát, že budete chodit domů špinaví - naše výroba je čistá a klimatizovaná.
  • Kariérní růst u nás není jen prázdná fráze! Šikovní zaměstnanci, kteří mají zájem, se velmi rychle posouvají na vyšší pozice. Nevěříte? Přečtěte si příběhy několika našich zaměstnanců na kartě "Proč k nám"
  • Z Pardubic se k nám bez problémů dostanete autobusy 14, 25 nebo 23. Pokud jezdíte autem, velké bezplatné parkoviště stojí hned u továrny.
  • V továrně máme jídelnu, kde si k obědu vyberete z pěti základních jídel za 15 Kč a pak dalších čtyř druhů do 28 Kč. Vaří se také večeře, s trochu menším, ale pořád dostatečným výběrem. Za noční směnu dostanete stravenku v hodnotě 80 Kč.
  • Můžete využít výhodného mobilního tarifu, ve kterém je samozřejmě i datový balíček na internet. A tento benefit není jen pro vás, ale i vaši rodinu.
  • Abyste načerpali dostatek energie, poskytneme vám 5 dní dovolené navíc - celkem si tedy odpočinete 5 týdnů.
  • Každý měsíc dostanete peníze do on-line systému benefitů, které můžete využít například na penzijní spoření, wellness, vstupenky na koncerty nebo nákup v lékárně - je to jen na vás.
  • Sleva na výrobky značky Panasonic vás potěší, ať už zařizujete domácnost nebo máte rádi moderní technologie.

Neváhejte nám poslat Váš životopis! Tešíme se.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

31000-33000 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Kontakt

Kontakt

Tereza Josková
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 703 891 777