Detail Pozice

Specialist - SAP vývojář / konzultant (SD/PP)

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Náplň práce / Job description

  • zodpovědnost za údržbu a chod sytému SAP ERP (primárně moduly SD/PP)
  • provádí analýzu problémů SAP aplikací a programů
  • provádí vývoj a optimalizaci procesů v SAP a souvislých systémech
  • provádí vývoj a implementace nových/změnových požadavků v SAP (programování v ABAP).
  • zajištění a podpora provozu elektronické výměny dat (EDI)
  • podpora 2. a 3. úrovně pro SAP uživatele
  • spolupráce s externím a interním dodavatelem
  • příprava technické dokumentace

  • technical support for application operations / users of SAP environments,
  • error analysis and troubleshooting in 2nd and 3rd level support,
  • analysis of programs, applications and customizing settings,
  • development of improvements and optimization proposals,
  • customizing as part of bug fixing or maintenance-related developments in SD/PP,
  • manage all EDI topics and related activities for our local ERP system,
  • inclusion of customer requirements and implementation in technical concepts,
  • cooperation with internal and external service providers,
  • prepare technical documentation
  • part of the team during implementation of SAP S/4.

Požadavky / Requirements

  • SŠ vzdělání odborného směru (obor informatiky výhodou)
  • min. 3 roky praxe v IT oboru (oblast SAP)
  • hlubší znalost SD/PP modulů + další moduly jsou výhodou
  • znalost ABAP/ABAP OO
  • znalost SAP EDI
  • všeobecný přehled v ICT oblasti
  • podmínkou ochota a osobní motivace dále se rozvíjet
  • pokročilá znalost anglického jazyka, aktivní znalost českého jazyka
  • zapojení do pohotovostní služby (týden jednou za 2 měsíce)
  • výhodou znalost: SAP S/4, IBM Sterling Integrator
  • samostatnost a pečlivost
  • analytické myšlení a proaktivní přístup
  • dobré komunikační dovednosti
  • řidičský průkaz sk. B

  • advanced experience maintaining SAP applications,
  • experience in the development and implementation of projects in the field of SAP SD/PP
  • deep knowledge of SAP SD/PP
  • knowledge of other modules is advatage
  • very good ABAP / ABAP OO know-how,
  • experience with SAP EDI (knowledge of IBM Sterling Integrator is advatage)
  • very good technical understanding of complex setups and environment,
  • SAP S/4 knowledge is advantage
  • spoken and written English.

Nabídka / Offer

  • Pravidelně můžete využívat možnosti práce z domu.
  • Flexibilní pracovní doba vám umožňuje přijít do práce mezi 7:00 a 8:00. S tím souvisí i to, že domů můžete vyrazit už v 15:30!
  • K obědu si vyberete z osmi teplých jídel zahrnující klasickou českou kuchyni (16 Kč), japonská jídla a jídla splňující kritéria zdravé výživy (do 28 Kč).
  • Abyste načerpali dostatek energie, poskytujeme 25 dní dovolené.
  • Každý měsíc dostanete peníze do on-line systému benefitů, které můžete využít například na penzijní spoření, wellness, lístky na koncerty nebo divadla, vstupy do fitness center - jak sami budete chtít.
  • Cokoli odpracujete přesčas, vám proplatíme. Samozřejmě pokud preferujte volný čas, můžete si vybrat náhradní volno.
  • Vyrábíme pro většinu světových automobilek - a u některých jsme našim zaměstnancům zajistili slevy na jejich vozy.
  • Angličtinu u nás rozhodně nezapomenete - nepotřebujete ji totiž jen na psaní e-mailů. Pracuje u nás spousta kolegů ze zahraničí, se kterými se bez angličtiny nedomluvíte.
  • Přímo u továrny je velké bezplatné parkoviště, autobusová zastávka i hlídané stojany na kola.

  • You can regularly use the opportunity to work from home.
  • Flexible working hours allow you to come to work between 7:00 and 8:00. This is also related to the fact that you can go home at 15:30!
  • For lunch, you can choose from eight hot dishes including classic Czech cuisine (16 CZK), Japanese dishes and dishes meeting the criteria of a healthy diet (up to 28 CZK).
  • To get enough energy, we provide 25 days of vacation.
  • Every month you get money in the online benefits system, which you can use, for example, for pension savings, wellness, tickets for concerts or theaters, entrances to fitness centers - as you wish.
  • Whatever you work overtime, we will pay you. Of course, if you prefer free time, you can choose alternative time off.
  • We produce for most of the world's cars - and for some we have provided our employees with discounts on their cars.
  • You will definitely not forget English with us - you don't just need it for writing e-mails. We have a lot of colleagues from abroad working with us, with whom you cannot communicate without English.
  • There is a large free car park, a bus stop and guarded bicycle stands right next to the factory.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Mzda

50000-65000 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Kontakt

Kontakt

Monika Vavřinová
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 275