Detail Pozice

Koordinátor srbských zaměstnanců

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Náplň práce

  • pravidelná komunikace se zaměstnanci – zajištění jejich potřeb (úřady, lékař, apod.)
  • řešení problémů přímo na pracovišti
  • zajištění a koordinování ubytování, včetně administrativy
  • účast na náborovém procesu zaměstnanců
  • komunikace s úřady (OAMP, ÚP)
  • tlumočnická a překladatelská činnost

Požadavky

  • dobrá znalost českého a srbského jazyka
  • řidičský průkaz sk. B
  • PC znalosti, kancelářský balík MS Office
  • časová flexibilita
  • umění vyjednávat
  • pečlivost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu, samostatnost

Nabídka

  • samozřejmě nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené a proplácené přesčasy
  • v poledne na vás čeká plná kantýna částečně dotovaných jídel s výběrem z několika druhů jídel
  • další bonusy ve formě kafeterie, možnost příspěvku na penzijní připojištění a životní připojištění
  • do práce se dostanete raz dva – máme dobrou dopravní dostupnost z Pardubic i okolí (MHD 14, 23, 25) i velké parkoviště přímo před továrnou
  • kromě toho nabízíme zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost podílet se na nových projektech, možnost návrhů změn a zlepšení

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Mzda

27000-33000 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Srbština (pokročilá), Čeština (pokročilá)

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Kontakt

Kontakt

Simona Bártová
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice - Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 249