Detail Pozice

Specialista logistiky expedice hotových výrobků

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou a půl tisíc lidí.

Náplň práce

  • zajišťuje administrativní činnosti spojené s expedicí hotových výrobků
  • přijímá na sklad výrobky třetích stran
  • kontroluje dodávky dle dodacích listů a faktur
  • objednává přepravu, komunikuje s dopravci, koordinuje nakládku
  • provádí kontroly správného počtu expedovaných kusů ve shodě s objednávkami, spolupracuje na inventurách
  • reviduje data v systému SAP (kmenová data, balicí instrukce, nastavení)
  • komunikuje s ostatními odděleními, zejména oddělením výroby, plánování a prodeje

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • možnost práce v jednosměnném nebo dvousměnném provozu
  • znalost práce s PC, znalost SAP výhodou
  • smysl pro detail, pečlivost, aktivní přístup, týmový hráč
  • odolnost vůči dlouhodobému stresu, schopnost řešit naléhavé situace s klidnou hlavou

A naše nabídka?

  • K obědu si vyberete z osmi teplých jídel zahrnující klasickou českou kuchyni (16 Kč), japonská jídla a jídla splňující kritéria zdravé výživy (do 28 Kč).
  • Abyste načerpali dostatek energie, poskytujeme 25 dní dovolené.
  • Každý měsíc dostanete peníze do on-line systému benefitů, které můžete využít například na penzijní spoření, wellness, lístky na koncerty nebo divadla, vstupy do fitness center - jak sami budete chtít.
  • Cokoli odpracujete přesčas, vám proplatíme. Samozřejmě pokud preferujte volný čas, můžete si vybrat náhradní volno.
  • Vyrábíme pro většinu světových automobilek - a u některých jsme našim zaměstnancům zajistili slevy na jejich vozy.
  • Angličtinu u nás rozhodně nezapomenete - nepotřebujete ji totiž jen na psaní e-mailů. Pracuje u nás spousta kolegů ze zahraničí, se kterými se bez angličtiny nedomluvíte.
  • Přímo u továrny je velké bezplatné parkoviště, autobusová zastávka i hlídané stojany na kola.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

26000-31500 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kontakt

Andrea Hořínková