Detail Pozice

Plánovač výroby - zkušený

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou a půl tisíc lidí.

Pokud pracujete rádi s daty, poradíte si s Excelem a řešíte situace s chladnou hlavou, rádi vás uvítáme mezi námi! V rámci posílení týmu plánování výroby hledáme nového kolegu.

Náplň práce

  • Vaší zodpovědností bude příprava denních a měsíčních výrobních plánů s ohledem na požadavky oddělení nákupu a ostatních oddělení.
  • Průběžná kontrola plánů bude Vaší každodenní prací, stejně jako nutná flexibilita při řešení případných rizik.
  • Vaše účast na jednáních o výrobních kapacitách, nových výrobcích a kvalitě výroby pro Vás bude příjemným zpestřením téměř každého dne.
  • Vaším denním chlebem bude i administrativa. Ať už jde o reporting či spolupráce na tvorbě pracovních instrukcí a následné zaškolení týmu.

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání - technický či ekonomický obor výhodou
  • Zkušenost v automotive min. 3 roky
  • Znalost SAP
  • Zkušenost s plánováním výroby min. 3 roky
  • Samostatnost a organizační schopnosti
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Pokročilá znalost MS Office Excel
  • Časová flexibilita a analytické schopnosti
  • Práce vhodná pro muže i ženy

Nabízíme

  • Možnost pracovat ve špičkové továrně v oblasti automotive a získat cenné zkušenosti s nejmodernějšími technologiemi a systémy.
  • Čisté a klimatizované prostředí.
  • K obědu si vyberete z osmi teplých jídel zahrnující klasickou českou kuchyni (22 Kč), japonská jídla a jídla splňující kritéria zdravé výživy (do 37 Kč).
  • Abyste načerpali dostatek energie, poskytujeme 25 dní dovolené.
  • Každý měsíc dostanete peníze do on-line systému benefitů, které můžete využít například na penzijní spoření, wellness, lístky na koncerty nebo divadla, vstupy do fitness center - jak sami budete chtít.
  • Vyrábíme pro většinu světových automobilek - a u některých jsme našim zaměstnancům zajistili slevy na jejich vozy.
  • Angličtinu u nás rozhodně nezapomenete - nepotřebujete ji totiž jen na psaní e-mailů. Dodavatelé jsou hlavně ze zahraničí, takže bez angličtiny se s nimi nedomluvíte.
  • Přímo u továrny je velké bezplatné parkoviště, autobusová zastávka i hlídané stojany na kola.
  • Výhodný telefonní tarif až pro 5 vašich čísel.
  • Možnost nákupu zboží a elektroniky Panasonic za zvýhodněné ceny.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

40000-50000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Kontakt

Kontakt

Andrea Hořínková