Detail Pozice

Plánovač výroby - krátký/dlouhý týden - i pro absolventy

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou a půl tisíc lidí.

Pokud pracujete rádi s daty, poradíte si s Excelem a řešíte situace s chladnou hlavou, rádi vás uvítáme mezi námi! V rámci posílení týmu plánování výroby hledáme nové kolegy. Jedná se o práci v nepřetržitém režimu = denní i noční směny v krátkém a dlouhém týdnu. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce

  • Vaší zodpovědností bude zajištění shody fyzického stocku se systémem, následné analýzy diference, případné korekce a nápravná opatření.
  • Na vás bude, abyste správně a včas zajistil/a zadržení nekvalitního materiálu, dále spolupracoval/a s oddělením kvality na jeho opravách a uvolnění do výroby, případně zajistil/a jeho likvidaci. Budete se podílet na inventurách materiálu.
  • Vaším denním chlebem bude i administrativa. Ať už jde o reporting či spolupráce na tvorbě pracovních instrukcí a následné zaškolení týmu.
  • Každý den budete připravovat operativní výrobní plány tak, aby bylo zajištěno včasné dodání materiálu a komponent pro výrobu.

Požadavky

  • Střední nebo vysoká škola. Technický obor je výhodou, ale ne nutností.
  • Důraz na detail. Data, která vytvoříte, musíte umět zkontrolovat.
  • Budete samostatná jednotka. Je třeba umět si zorganizovat priority a rozhodovat podle nich.
  • Angličtinu využijete čas od času především v psané formě. Stačí nám základní úroveň.
  • Analytické schopnosti a jejich převedení do praxe – např. v Excelu.
  • Časová flexibilita. Jedná se o práci v nepřetržitém provoze.

Nabízíme

  • Možnost pracovat ve špičkové továrně v oblasti automotive a získat cenné zkušenosti s nejmodernějšími technologiemi a systémy.
  • Čisté a klimatizované prostředí.
  • Pro mnohé z nás je velkým plus také nabídka 8-mi teplých jídel, zahrnující klasickou českou kuchyni, 1 japonské a 2 jídla splňující kritéria zdravé výživy. Dotovaná cena jídel od 16 Kč.
  • Výhodný telefonní tarif až pro 5 vašich čísel.
  • Benefity kafeterie s příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění.
  • Máme možnost nákupu zboží a elektroniky Panasonic za zvýhodněné ceny.
  • Odpočineme si 5 týdnů.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

29500-40000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kontakt

Andrea Hořínková