Detail Pozice

Vedoucí výrobní kvality

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou a půl tisíc lidí.

Hledáme zkušeného a zapáleného kolegu aby rozšířil náš tým výrobní kvality na divizi nabíjecích jednotek do elektromobilů a hybridů.

Pracovní náplň:

  • Komplexní řízení oddělení výrobní kvality, oddělení analýz a kontroly na divizi nabíjecích jednotek do elektromobilů a hybridů
  • Odpovědnost za naplňování plánu řízení jakosti
  • Nastavení a udržování kritérií výrobní jakosti - systém analýz a kontrol a následně zpracování nápravných opatření
  • Pravidelný (denní, týdenní. měsíční, roční) reporting výsledků výrobní kvality top managementu a zákazníkovi
  • Vedení týmu a odpovědnost za jejich profesní i osobnostní rozvoj (cca 30 podřízených)
  • Řízení a dohled na přípravu výrobního oddělení kvality a analýz při náběhu nových projektů

Požadavky na kandidáty:

  • SOU nebo SOŠ (technického, strojírenského či elektrotechnického směru výhodou)
  • Předchozí zkušenost s kvalitou ve výrobě, automotive výhodou
  • Aktivní znalost anglického jazyka - psaná a mluvená forma
  • Praxe na obdobné pozici je vítána
  • Výborné plánovací a organizační schopnosti
  • Analytické myšlení, odpovědnost a samostatnost

Úspěšným kandidátům nabízíme:

• Zázemí stabilní výrobní společnosti reprezentující celosvětově známou značku Panasonic
• Dynamické pracovní prostředí automobilového průmyslu se silným důrazem na kvalitu a orientací na zákazníka
• Možnost pracovat s vyspělými technologiemi a dále se vzdělávat v oboru
• Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
• 5 týdnů dovolené
• Flexibilní začátek pracovní doby

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Kontakt

Kontakt

Simona Bártová
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice - Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 249