Detail Pozice

Specialista pro životní prostředí

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou a půl tisíc lidí.

Ke kolegyni, Specialistce pro životní prostředí, hledáme posilu. Pokud se orientujete v legislativě a předpisech spojených s ISO 14001, jste pečlivý/á a dokážete si představit práci ve výrobní firmě, kontaktujte nás.

Co budete dělat

- Odpovídat za agendu životního prostředí: zajišťovat dodržování všech platných zákonů a předpisů; provádět kontroly a audity stavu životního prostředí ve firmě a následně o nich vést evidenci; spolupracovat s orgány státní správy.
- Budete mít na starosti odpadové hospodářství ve firmě. To znamená, že povedete katalog odpadů, hlídat manipulaci s odpady včetně jejich likvidace. Budete zpracovávat evidenci a reporty s tím spojené.
- Zpracovávat bezpečnostní listy a ostatní dokumentaci k chemickým látkám, které se ve společnosti vyskytují.
- Podílet se na školení EMS a životního prostředí ve firmě. Spolupracovat se Specialistou na BOZP a PO.
- Sledovat spotřebu energií ve firmě (elektřina, zemní plyn) a navrhovat nápravná opatření na její snížení.

Co k práci potřebujete

- Znalost normy EN ISO 14001 a ostatní normy kvality (ISO EN 45001, IATF 16949, ISO 27001)
- Zkušenost s normami ROHS, ELV, REACH (SVHC)
- Předchozí zkušenost na obdobné pozici
- Odolnost a důslednost – je třeba hlídat dodržování předpisů a umět učinit nápravná opatření
- Komunikativní angličtina je velkou výhodou

Co nabízíme

- Možnost využití práce z domu.
- Flexibilní pracovní doba vám umožňuje přijít do práce mezi 7:00 a 8:00. S tím souvisí i to, že domů můžete vyrazit už v 15:30!
- K obědu si vyberete z osmi teplých jídel zahrnující klasickou českou kuchyni (16 Kč), japonská jídla a jídla splňující kritéria zdravé výživy (do 28 Kč).
- Abyste načerpali dostatek energie, poskytujeme 25 dní dovolené.
- Každý měsíc dostanete peníze do on-line systému benefitů, které můžete využít například na penzijní spoření, wellness, lístky na koncerty nebo divadla, vstupy do fitness center - jak sami budete chtít.
- Cokoli odpracujete přesčas, vám proplatíme. Samozřejmě pokud preferujte volný čas, můžete si vybrat náhradní volno.
- Vyrábíme pro většinu světových automobilek - a u některých jsme našim zaměstnancům zajistili slevy na jejich vozy.
- Angličtinu u nás rozhodně nezapomenete - nepotřebujete ji totiž jen na psaní e-mailů. Budete ji využívat na každodenní bázi.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, možnost občasné práce z domova, možnost si napracovat hodiny, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Kontakt

Kontakt

Simona Bártová
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice - Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 249