Detail Pozice

Team Leader skladu

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou a půl tisíc lidí.

Náplň práce

  • vedení týmu operátorů skladu
  • rozdělování práce v rámci směny
  • zodpovědnost za plnění svěřených úkolů
  • klíčová osoba pro supervizory skladu při řešení denní operativy
  • kontrola a příjem zboží v rámci toku hotových výrobků z výroby
  • kontrola a příjem zboží v rámci toku výrobků při příjmu zboží od externích dodavatelů
  • vyskladňování za účelem kontroly a převodu zboží mezi lokacemi
  • práce s terminálem, skenerem, elektrickou páskovačkou
  • práce ve třísměnném provozu

Požadavky

  • SOU//SŠ - výuční list nebo maturita
  • praxe ve výrobní nebo logistické společnosti
  • praxe na vedoucí pozici
  • praxe s řízením VZV/retrakem – oprávnění k řízení
  • vysoké pracovní nasazení
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a ochotu učit se novým věcem
  • časová flexibilita
  • fyzická a manuální zdatnost - vhodné spíše pro muže

A naše nabídka?

  • K obědu si vyberete z osmi teplých jídel zahrnující klasickou českou kuchyni (24 Kč), japonská jídla a jídla splňující kritéria zdravé výživy (do 37 Kč).
  • Abyste načerpali dostatek energie, poskytujeme 25 dní dovolené.
  • Každý měsíc dostanete peníze do on-line systému benefitů, které můžete využít například na penzijní spoření, wellness, lístky na koncerty nebo divadla, vstupy do fitness center - jak sami budete chtít.
  • Cokoli odpracujete přesčas si můžete vybrat jako náhradní volno.
  • Vyrábíme pro většinu světových automobilek - a u některých jsme našim zaměstnancům zajistili slevy na jejich vozy.
  • Přímo u továrny je velké bezplatné parkoviště, autobusová zastávka i hlídané stojany na kola.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

26500-30000 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Kontakt

Kontakt

Andrea Hořínková