Detail Pozice

Specialista plánování výroby

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou a půl tisíc lidí.

Náplň práce

Hledáme kolegu, který rád pracuje s daty, umí z nich vyvodit závěry a zpracuje je v Excelu či jiném programu. Představujeme si někoho, kdo zvládne přiměřenou míru stresu, umí si nastavit priority a dotahuje věci do konce.

  • Připravuje detailní výrobní plány, účastní se výrobních porad.
  • Vypracovává měsíční plány a výhledové plány výroby.
  • Provádí plánování kapacit strojního vybavení a pracovníků podle požadavků dlouhodobých plánů.
  • Vede požadovanou dokumentaci výrobního procesu, denní, měsíční reporty.
  • Zodpovídá za komplexní vedení systémového toku materiálu, polotovarů, dílů, výrobků.
  • Spolupracuje s oddělením nákupu a logistiky při kontrole a zajištění materiálu pro výrobu.

Požadavky

  • SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru
  • Zkušenost na obdobné pozici (oblast customer care, plánování výroby, ve výrobní společnosti, v automotive)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Pokročilá znalost Excel
  • Znalost SAP či jiný ERP systém výhodou
  • Dobré analytické myšlení, systematičnost a invence
  • Pružnost a adaptabilita
  • Práce vhodná pro muže i ženy

Nabízíme

  • Možnost pracovat ve špičkové továrně v oblasti automotive a získat cenné zkušenosti s nejmodernějšími technologiemi a systémy.
  • Cokoli odpracujete přesčas si můžete vybrat jako náhradní volno.
  • Velmi čisté a klimatizované prostředí.
  • Pro mnohé z nás je velkým plus také nabídka 8-mi teplých jídel, zahrnující klasickou českou kuchyni, 1 japonské a 2 jídla splňující kritéria zdravé výživy. Dotovaná cena jídel od 15 Kč.
  • Flexibilní pracovní doba – příchod mezi 7 a 8 hodinou ranní.
  • Velmi výhodný telefonní tarif až pro 5 vašich čísel.
  • Benefity kafeterie s příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění.
  • Možnost nákupu zboží a elektroniky Panasonic za zvýhodněné ceny.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Dobrá dopravní dostupnost z Pardubic a okolí.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

37000-42000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kontakt

Andrea Hořínková