Detail Pozice

Specialist

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou a půl tisíc lidí.

Náplň práce

Pokud jste aktivní, chcete hledat řešení a nebojíte se mluvit anglicky, jste ten, koho hledáme! Práci, znalosti a dovednosti umíme naučit a předat. V kostce náš člověk dělá:

  • komplexní řízení prodejních zakázek
  • analýzu prodejních dat a jejich následný reporting, analýzu dopadu zákaznických požadavků na zásoby
  • systémové vedení objednávek v programu SAP
  • spolupracuje na tvorbě kontrolních mechanismů pro kontrolu zákaznických požadavků v SAP, navrhuje zlepšení a vytváří interní postupy
  • spolupracuje s technickým, výrobním a obchodním oddělením a na základě požadavků zákazníka společně definují nutné kroky pro realizaci zakázky
  • je zodpovědný za přípravu a vedení přiděleného projektu
  • jedná se zákazníky, řeší urgentní zákaznické požadavky, fakturace

Nabízíme flexibilní pracovní dobu - možnost občasného home office.
Tato pozice je vhodná i pro cizince bez znalosti českého jazyka.

Požadavky

  • vzdělání v ekonomickém nebo technickém směru se základy ekonomie, VŠ výhodou
  • komunikativní úroveň v AJ, NJ výhodou
  • znalost systému SAPu či jiného ERP výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel)
  • dobré komunikační schopnosti, samostatnost, pečlivost, analytické myšlení, odpovědnost
  • vhodné pro muže i ženy

Nabídka

  • Pravidelně můžete využívat možnosti práce z domu.
  • Flexibilní pracovní doba vám umožňuje přijít do práce mezi 7:00 a 8:00. S tím souvisí i to, že domů můžete vyrazit už v 15:30!
  • K obědu si vyberete z osmi teplých jídel zahrnující klasickou českou kuchyni, japonská jídla a jídla splňující kritéria zdravé výživy (do 28 Kč).
  • Abyste načerpali dostatek energie, poskytujeme 25 dní dovolené.
  • Každý měsíc dostanete peníze do on-line systému benefitů, které můžete využít například na penzijní spoření, wellness, lístky na koncerty nebo divadla, vstupy do fitness center - jak sami budete chtít.
  • Cokoli odpracujete přesčas, si můžete vybrat jako náhradní volno.
  • Vyrábíme pro většinu světových automobilek - a u některých jsme našim zaměstnancům zajistili slevy na jejich vozy.
  • Angličtinu u nás rozhodně nezapomenete - nepotřebujete ji totiž jen na psaní e-mailů. Pracuje u nás spousta kolegů ze zahraničí, se kterými se bez angličtiny nedomluvíte.
  • Přímo u továrny je velké bezplatné parkoviště, autobusová zastávka i hlídané stojany na kola.

Job description:

  • management of sales orders
  • analysis of sales data and their subsequent reporting, analysis of the impact of customer inventory requirements
  • system order management in the SAP program
  • collaboration on the creation of control mechanisms for the control of customer requirements in SAP
  • cooperation with the technical, production and sales department to understand the customer's requirements and define the necessary steps for the implementation of the order
  • responsibility for the preparation and management of the assigned project
  • dealing with customers, solving urgent customer requirements, invoicing
  • this position is also suitable for foreigners without knowledge of the Czech language

We expect you to have:

  • secondary education with an economic focus
  • fluent written and spoken English skills are a must, German is benefit
  • orientation in technical terminology and the ability to solve partial problems
  • knowledge of SAP system or other ERP advantage
  • experienced with MS Office (Excel and PowerPoint)
  • good communication skills, independence, carefulness, analytical thinking, constructive approach to solving tasks, responsibility
  • suitable for both men and women
  • previous experience in the field is not a requirement

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

32000-40000 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Kontakt

Kontakt

Tereza Juríčková
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 703 891 777