Detail Pozice

Technik údržby výroby

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou a půl tisíc lidí.

Hledáme zkušeného kolegu na technické oddělení výroby. Pokud máte zájem chcete pracovat s moderními technologiemi a rozvíjet se dále v oblasti automatizace, neváhejte nás kontaktovat!

Co budete dělat?

  • Pravidelná kontrola technického stavu výrobního zařízení včetně generální údržby.
  • Servisní zásahy, diagnostika a řešení poruch výrobních zařízení, návrhy vylepšení a úpravy přípravků.
  • Podílení se na výběru a správě náhradních dílů.
  • Spolupráce s výrobou či kvalitou na realizaci technických opatření v případě problémů.

Co požadujeme?

  • Vzdělání elektrotechnického směru - odbornou způsobilost dle Vyhlášky č. 50/1978 Sb.
  • Praxe na obdobné pozici výhodou.
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu.
  • Schopnost stanovit si priority, pečlivost, manuální zručnost, ochota učit se s novými technologiemi
  • Aktivní znalost ČJ

Co nabízíme

  • Naše výroba je čista a klimatizované, se stálou teplotou a vlhkostí. Špinaví z práce určitě chodit nebudete.
  • Šikovní zaměstnanci, kteří mají zájem, se velmi rychle posouvají na vyšší pozice. Nevěříte? Přečtěte si příběhy několika našich zaměstnanců na kartě "Proč k nám"
  • Za odpracované přesčasy si můžete vybrat náhradní volno.
  • Pravidelné výplatní termíny nejpozději 10. den v měsíci.
  • Jezdí k nám autobusy 14, 23 nebo 25. Je možné také zaparkovat na parkovišti přímo u továrny.
  • Většina jídel k obědu nebo večeři stojí 22 - 37 Kč.
  • Dovolenou poskytujeme 5 týdnů.
  • Peníze v on-line systému benefitů můžete využít například na penzijní spoření, vstupenky na koncerty nebo nákup v lékárně - je to jen na vás
  • Mobilní tarif s datovým balíčkem na internet nejen pro vás, ale i vaši rodinu.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

33700-46200 Kč/měsíc

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kontakt

Tereza Josková
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 703 891 777