Detail Pozice

Inženýr inspekčních strojů

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou a půl tisíc lidí.

Náplň práce

  • Analýza naměřených dat
  • Plánování a řízení implementací nových modelů head up displejů
  • Komunikace s dodavateli inspekčních zařízení
  • Spolupráce s oddělením vývoje
  • Nastavování inspekčního zařízení
  • Investigace a řešení vzniklých problémů

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe elektro
  • Komunikativní znalost anglického a českého jazyka
  • Logické myšlení
  • Znalost Automotive výhodou
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Panasonicu 266, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

38760-47570 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kontakt

Tereza Juríčková
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 703 891 777