Detail Pozice

Správce budov

Panasonic Industrial Devices Czech s.r.o. v Plané (TC), jako dceřiná společnost světově úspěšného elektrotechnického koncernu Panasonic, zabývající se mimo jiné výrobou elektromechanických relé pro výrobní průmysl.

K posílení našeho týmu hledáme uchazeče/uchazečku na pozici: správce budov

Náplň práce:

- zajištění komplexní údržby objektů a vozidel výrobního závodu
- běžná údržba objektu a pozemku firmy
- zabezpečení a účast při preventivních servisech a revizích TZB ( výroba stlačeného vzduchu ,kotelna,klimatizace atd.)

Požadujeme :

- SŠ vzdělání strojního nebo elktro zaměření,popř. vyučen v oboru
- všeobecný technický přehled a praktické znalosti v oblasti TZB
- komunikace v angličtině nebo němčině výhodou
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost MS Office popř. TZB software
- důraz na smysl pro čistotu s pořádek
- předchozí zkušenosti s TZB vítány

Nabízíme :

- motivující finanční ohodnocení
- zázemí stabilní zahraniční společnosti
- profesní a osobní růst
- široký systém zaměstnaneckých benefitů

Informace o pozici

Místo pracoviště

Planá, Planá

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

25000-40000 Kč/měsíc

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, 13. plat, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Panasonic Industrial Devices Czech s.r.o.

Kontakt

Kontakt

Renata Moulisová
Průmyslová 820/1
348 15  Planá-Planá
Česká republika
Telefon: +420 374 799 921