Detail Pozice

technik kvality

Panasonic Industrial Devices Czech s.r.o. v Plané (TC), jako dceřiná společnost světově úspěšného elektrotechnického koncernu Panasonic, zabývající se mimo jiné výrobou elektromechanických relé pro výrobní průmysl.

K posílení našeho týmu hledáme uchazeče/uchazečku na pozici: technik kvality

Náplň práce

- Evidence měřidel a etalonů
- Provádění a vyhodnocování interních kalibrací
- Tvorba kalibračních postupů
- Spolupráce s koncernovými partnery
- Podílení se na výběru dodavatelů měřícího zařízení
- Spolupráce na udržování systému kvality pro automobilový průmysl

Požadujeme

- Středoškolské vzdělání technického směru
- Znalost anglického nebo německého jazyka
- Znalost MS Excel a Word
- Zájem o oblast metrologie
- Pečlivost a samostatnost

Nabízíme

- Mzda dle zkušeností 30 000 - 50 000 Kč
- Pružnou pracovní dobu
- Firemní benefity
- 5 týdnů dovolené
- Slevu na koncernové produkty Panasonic

Informace o pozici

Místo pracoviště

Planá, Planá

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-50000 Kč/měsíc

Benefity

Příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Němčina (pokročilá)

Zadavatel

Panasonic Industrial Devices Czech s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kontakt

Renata Moulisová
Průmyslová 820/1
348 15  Planá-Planá
Česká republika
Telefon: +420 374 799 921