Volné pozice 8

Asistent/ka zákaznického servisu / brigáda

Specialist Total Quality Assurance

Lokalita

Panasonic AVC Networks Czech, s.r.o.

Úvazek

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Vhodné pro absolventy

Mezinárodní společnost Panasonic AVC Networks Czech, s. r. o., světový výrobce elektrotechniky, hledá technicky zaměřené studenty, kteří mají zájem o brigádu v oddělení Zákaznický servis.

Náplň práce:

  • administrativní práce s PC
  • práce v programu InDesign
  • úprava manuálů k našim produktům v různých jazykových mutacích

Požadujeme:

  • pokročilá znalost práce s PC
  • zkušenost s programem InDesign - velkou výhodou
  • znalost anglického jazyka
  • pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • zkušenosti ve velké mezinárodní společnosti
  • zaškolení a získání zajímavé praxe
  • preferujeme práci v čase 7.30 - 16.00; možné i 7.30 - 12.00 nebo 12.30 - 16.00
  • možnost uzpůsobení rozvrhu dohodou
  • odměnu za vykonanou práci 120 Kč / hodinu
  • možnost stravování a parkování na pracovišti