Volné pozice 7

Tvorba servisní dokumentace

Specialist Total Quality Assurance

Lokalita

Panasonic AVC Networks Czech, s.r.o.

Úvazek

Brigáda, od 25. 2. 2019 do 14. 6. 2019

Mezinárodní společnost Panasonic AVC Networks Czech, s. r. o., světový výrobce elektrotechniky, hledá technicky zaměřené studenty, kteří mají zájem o brigádu v oddělení Zákaznický servis.

Náplň práce:

  • hledáme pečlivého, technicky založeného a spolehlivého studenta na výpomoc s přípravou a tvorbou servisních manuálů k našim modelům televizí
  • zájemce o brigádu zaučíme, díky nám můžete získat zajímavou praxi a dozvědět se více o našich technologiích
  • jedná se o práci na PC v speciálních programech

Požadujeme:

  • zájem o práci v oboru
  • chuť učit se nové věci
  • pečlivost a spolehlivost
  • základní orientaci v technické dokumentaci
  • schopnost práce na PC v grafickém programu
  • znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • zázemí velké mezinárodní společnosti
  • zaškolení a získání zajímavé praxe
  • preferujeme práci v čase 7.30 - 16.00; možné i 7.30 - 12.00 nebo 12.30 - 16.00
  • možnost uzpůsobení rozvrhu dohodou
  • odměnu za vykonanou práci 120 Kč / hodinu
  • možnost stravování a parkování na pracovišti