Volné pozice 7

Specialista správy společnosti

Specialist Total Quality Assurance

Lokalita

Panasonic AVC Networks Czech, s.r.o.

Úvazek

Práce na plný úvazek

Mezinárodní společnost Panasonic AVC Networks Czech, s. r. o. v Plzni na Borských polích hledá do svého týmu nového kolegu.

Náplň práce:

  • koordinace externích dodavatelských firem
  • organizace a vyhodnocovaní výběrových řízení
  • spolupráce s kolegy na jednotlivých projektech
  • zodpovědnost za podporu organizace akcí pro management společnosti
  • administrativa - vystavování objednávek, schvalovaní faktura a další

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost AJ na pokročilé úrovní
  • zkušenosti a praxe s BOZP a PO, s audity, OHSAS
  • výborné organizační a vyjednávací schopnosti
  • zodpovědnost
  • flexibilita a chuť zlepšovat procesy
  • týmový hráč

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • vzdělávání a odborný růst
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • další zaměstnanecké výhody