Volné pozice 0

Nákupčí - Junior

Specialist Total Quality Assurance

Lokalita

Panasonic AVC Networks Czech, s.r.o.
U Panasoniku 1068/1
301 00 Plzeň-Skvrňany

Úvazek

Práce na plný úvazek

Vhodné pro absolventy

Společnost Panasonic Plzeň, výrobce TV, video a tepelných čerpadel pro světový trh, nabízí zajímavou pracovní příležitost pro zájemce o práci v oboru.

Do oddělení nákupu v Plzni hledáme sympatického kolegu či kolegyni. Pokud jste aktivní, chcete získat nové zkušenosti a stát se platným členem nákupního týmu ve velké výrobní společnosti, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis.

Co Vás čeká na této pozici?

  • spolupráce a jednání s dodavateli materiálu a dílů pro výrobu
  • podílení se na nastavování smluvních podmínek
  • podpora při řešení problémů
  • komunikace s technickým oddělením a designem
  • denní spolupráce s kolegy z již zavedeného nákupního týmu

Co uplatníte na této pozici?

  • Předchozí zkušenosti s nákupem jsou výhodou
  • Dobré komunikační předpoklady a aktivní přístup k práci
  • Znalost Aj podmínkou

Jste junior v oboru? Nevadí!
Nabízíme zaškolení a další odborný růst.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • 25 dní dovolené – 5 dní dovolené navíc, které můžete věnovat odpočinku
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravování – bohatý výběr jídel a široký doplňkový prodej
  • Cafeteria – zvolte si benefit, který Vám bude vyhovovat – kultura, sport, vzdělávání
  • Zvýhodněné tarify na volání pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • Firemní tělocvična – skupinové cvičení s lektorkou nebo využití posilovny
  • Podpora firemního vzdělávání – jazykové kurzy a další školení
  • Prohloubení profesních znalostí
  • Možnost parkovaní v areálu společnosti