» Kariéra

Kariéra

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Specialista přípravy projektů - automotive

Náplň práce:

  • příprava a dohled nad zaváděním nových produktů do sériové výroby
  • jednání s hlavním vývojovým pracovištěm skupiny Panasonic Automotive Systems
  • komunikace se sesterskými firmami v rámci mezinárodní skupiny
  • zodpovědnost za přípravu a průběh výroby ověřovacích dávek
  • zodpovědnost za dodržení naplánovaných milníků projektu
  • koordinace činností ostatních oddělení továrny

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou, znalost dalšího cizího jazyka vítána
  • praxe na úrovni řízení/koordinace projektů výhodou
  • technické povědomí a znalost procesů ve výrobní společnosti výhodou
  • zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou
  • časová flexibilitu, ochotu absolvovat služební cesty

Nabízíme:

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • možnost zapojit se do vývoje stále sofistikovanější audiotechniky
  • práci v přátelském mezinárodním kolektivu
  • příležitost pracovat s nejmodernějšími technologiemi ve svém oboru
  • aktivní využití angličtiny
  • 5 týdnů dovolené
  • částečně dotované stravování s výběrem z několika druhů jídel
  • příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění
  • bonusy ve formě kafeterie
  • možnost nákupu zboží a elektroniky Panasonic za zvýhodněné ceny
  • zajímavé mzdové ohodnocení s motivační složkou mzdy
  • dobrou dopravní dostupnost z Pardubic i okolí (MHD 14, 23, 25)

Kontakt

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
Monika Vavřinová
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 275