» Kariéra

Kariéra

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ)
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky pro nejvýznamnější světové automobilky. Pardubický závod zaměstnává více než tisíc lidí a je držitelem ocenění Zaměstnavatel regionu.

Inženýr v oddělení řízení kvality

Náplň práce

- vytváří plán interních auditů a zodpovídá za jeho plnění
- provádí interní audity (systému, procesu, antistatiky, bezpečnosti produktu)
- vyhodnocuje interní audity a připravuje podklady pro reporting TOP managementu
- navrhuje a koordinuje provedení nápravných opatření
- udržuje systém řízení jakosti ve funkčním stavu podle daného standardu
- provádí lektorskou činnost v oblasti systému řízení jakosti
- aktivně se podílí na inovaci systému řízení jakosti
- účastní se zákaznických a certifikačních auditů

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání
- komunikativní znalost anglického jazyka
- zkušenosti v oblasti systému řízení jakosti, v automobilovém průmyslu výhodou
- znalost normy ISO/TS 16949:2009 (resp. ISO 9001 a IATF 16949)
- znalost metod FMEA, MSA, APQP, SPC
- zkušenosti s prováděním interních auditů systému, procesu
- interní auditor dle VDA 6.3 (výhodou)
- praxe v oblasti systému řízení jakosti min. 2 roky
- dobré komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme

- částečně flexibilní pracovní doba (začátek 7:00 - 8:00, konec 15:30 - 16:30)
- práci v čistém klimatizovaném prostředí
- kvalitní zaškolení
- možnost částečně dotovaného stravování (oběd za 15 Kč) s výběrem z několika druhů jídel
- zajímavé mzdové ohodnocení s motivační složkou mzdy
- dobrou dopravní dostupnost z Pardubic i okolí. (MHD č. 14, 23, 25)
- 5 týdnů dovolené
- celou řadu dalších benefitů

V neposlední řadě pak nabízíme zajímavou a různorodou práci ve stabilní mezinárodní společnosti.

Rádi o Vás uslyšíme! Každý životopis procházíme a snažíme se pro něj najít pracovní uplatnění. Napište nám.

Kontakt

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
Markéta Černá
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 276