» Kariéra

Kariéra

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ)
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky pro nejvýznamnější světové automobilky. Pardubický závod zaměstnává více než tisíc lidí a je držitelem ocenění Zaměstnavatel regionu.

Specialista skladu materiálu

Náplň práce

  • Denní sledování a analýza materiálových pohybů součástek na výrobu
  • Hledání příčin potencionálních diferencí a návrhy nápravných opatření
  • Návrhy optimalizace činností při pohybu materiálu
  • Sledování skladu hotových výrobků
  • Komunikace s oddělením plánování, nákupu a velkého materiálového skladu

Požadavky

  • Středoškolské vzdělání - ekonomické, humanitní
  • Znalost práce na PC, MS Office
  • Znalost SAP systému výhodou
  • Základní znalost angličtiny výhodou
  • Pečlivost, flexibilita, komunikativnost, analytičnost

Nabídka

  • částečně flexibilní pracovní doba (začátek 7:00 - 8:00, konec 15:30 - 16:30)
  • práci v čistém klimatizovaném prostředí
  • kvalitní zaškolení
  • možnost částečně dotovaného stravování (oběd za 15 Kč) s výběrem z několika druhů jídel
  • zajímavé mzdové ohodnocení s motivační složkou mzdy
  • dobrou dopravní dostupnost z Pardubic i okolí. (MHD č. 14, 23, 25)
  • 5 týdnů dovolené
  • celou řadu dalších benefitů

V neposlední řadě pak nabízíme zajímavou a různorodou práci ve stabilní mezinárodní společnosti.

Rádi o Vás uslyšíme! Každý životopis procházíme a snažíme se pro něj najít pracovní uplatnění.

Kontakt

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
Markéta Černá
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 276