» Kariéra

Kariéra

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ)
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky pro nejvýznamnější světové automobilky. Pardubický závod zaměstnává více než tisíc lidí a je držitelem ocenění Zaměstnavatel regionu.

Operátor strojního pájení

Náplň práce

  • stará se o stroje pro strojní pájení
  • provádí pravidelnou údržbu těchto zařízení a generální údržbu při odstávkách výroby
  • zajišťuje monitoring a doplňování spotřebního materiálu (pájka, tavidlo, čistící látky)
  • zajišťuje mytí pájecích rámů v k tomu určeném zařízení
  • spolupracuje s ostatními členy oddělení
  • provádí kontrolu kvality výrobku po strojním pájení
  • nastavuje procesní parametry stroje v předdefinovaném rozmezí

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání, elektrotechnický směr výhodou
  • manuální zručnost, spolehlivost, časovou flexibilitu, pečlivost
  • schopnost stanovit priority a odolnost vůči stresu
  • ochotu pracovat ve 3směnném provozu
  • základní znalost práce na PC (Word, Excel)

Nabízíme:

  • práci v čistém klimatizovaném prostředí
  • kvalitní zaškolení
  • možnost částečně dotovaného stravování s výběrem z několika druhů jídel
  • zajímavé mzdové ohodnocení s motivační složkou mzdy
  • dobrou dopravní dostupnost z Pardubic i okolí. (MHD č. 14, 23, 25)
  • 5 týdnů dovolené
  • celou řadu dalších benefitů..

Kontakt

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
Monika Vavřinová
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 275