» Kariéra

Kariéra

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ)
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky pro nejvýznamnější světové automobilky. Pardubický závod zaměstnává více než tisíc lidí a je držitelem ocenění Zaměstnavatel regionu.

Operátor přípravy materiálu

Náplň práce

  • zodpovídá za včasnou přípravu materiálu podle výrobního plánu
  • kontroluje stav materiálu a doplňuje chybějící materiál
  • zodpovídá za pořádek a organizaci příjmu a výdeje materiálu
  • aktivně se účastní inventur

Požadavky

  • pečlivost, zodpovědný přístup k práci
  • zkušenosti z podobné pozice výhodou
  • ochota pracovat ve čtyřsměnném provozu

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • částečně dotované stravování s výběrem z několika druhů jídel (za noční směnu stravenka)
  • příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění
  • bonusy ve formě kafeterie
  • možnost nákupu zboží a elektroniky Panasonic za zvýhodněné ceny
  • zajímavé mzdové ohodnocení s motivační složkou mzdy
  • dobrou dopravní dostupnost z Pardubic i okolí (MHD 14, 23, 25)
  • práci v čistém klimatizovaném prostředí
  • práce v přátelském a mladém kolektivu
  • práce v prosperující mezinárodní firmě

Pardubice

Kontakt

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
Markéta Černá
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 276