» Kariéra

Kariéra

Mezinárodní společnost Panasonic AVC Networks Czech, s. r. o. v Plzni hledá do svého kolektivu nového zaměstnance na pozici:

Technik - Process Control

Náplň práce:

  • tvorba pracovních instrukcí v Excelu
  • zapracování změnových protokolů do pracovních instrukcí
  • balancování pozic na linkách (měření časů, tvorba tabulek+grafů, dosažení stanovených kapacit a počtu operátorů)
  • redukce ztrátových časů na pracovních pozicích (zlepšování ergonomie pracovišť)
  • spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme:

  • středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • velmi dobrá znalost Excelu, Power Pointu podmínkou
  • pečlivost a zodpovědnost
  • praxe ve výrobě na pozici mistra nebo line leadera výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • vzdělávání a odborný růst
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • další zaměstnanecké výhody

Kontakt

Panasonic AVC Networks Czech, s.r.o.
Markéta Šimánková
U Panasoniku 1068/1
301 00  Plzeň-Skvrňany
Česká republika