» Kariéra

Kariéra

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Vedoucí oddělení Controlingu

Popis pozice

• řízení a organizace malého týmu kontrolorů
• nastavování procesů controllingu, podíl na dalším rozvoji
• sestavování plánů a forecastů
• kontrolní práce při uzávěrce
• zpracování interních analýz
• produktové kalkulace a cenová tvorba
• analýza nákladových středisek

Co od Vás očekáváme

• VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
• aktivní znalost anglického jazyka
• 2 - 5 let praxe na obdobné pozici z výrobní společnosti podmínkou, popř. auditorská společnost
• zkušenosti v automobilovém průmyslu výhodou
• praxe v oblasti controllingu podmínkou, účetní znalosti
• znalost práce na PC – MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
• znalost programu SAP velkou výhodou
• analytické myšlení, samostatnost, pečlivost, flexibilita, komunikativní dovednosti, spolehlivost

Co Vám nabízíme

• 5 týdnů dovolené
• částečně dotované stravování s výběrem z několika druhů jídel
• příspěvky na penzijní připojištění a životní připojištění
• bonusy ve formě kafeterie
• možnost nákupu zboží a elektroniky Panasonic za zvýhodněné ceny
• zajímavé mzdové ohodnocení s motivační složkou mzdy
• dobrou dopravní dostupnost z Pardubic i okolí (MHD 14, 23, 25)
• práci v čistém klimatizovaném prostředí
• práce v přátelském a mladém kolektivu
• práce v prosperující mezinárodní firmě

Kontakt

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
Lucie Micková
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 221