» Kariéra

Kariéra

Společnost Panasonic Automotive System Czech, s. r. o., (PASCZ) v Pardubicích
představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky a zaměstnává okolo dvou tisíc lidí.

Supervizor výroby

Náplň práce supervizora

  • řídí a koordinuje práci vedoucích výrobních linek, jejich zástupců a operátorů
  • je zodpovědný za plynulý chod výrobních linek a dodržování stanovených postupů
  • provádí záznamy a sběr dat o výrobě a kvalitě výroby, zodpovídá za nápravná opatření
  • aktivně se podílí na zavádění nových modelů, změn modelů a změn v procesu
  • provádí kontrolní činnost plnění pracovních úkolů svých podřízených
  • výsledky a výstupy reportuje nadřízeným

Jaké jsou naše požadavky

  • středoškolské vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • ochota pracovat v třísměnném provozu
  • práce na PC, znalost systému SAP výhodou
  • zkušenosti s vedením lidí
  • samostatnost, analytické myšlení, ochota učit se novým věcem

Co nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavou a různorodou práci, možnost seberealizace
  • práci v mladém kolektivu
  • spolupráci na nových projektech, možnost návrhů změn a zlepšení
  • zajímavé mzdové ohodnocení dle úrovně a znalostí kandidáta
  • 5 týdnů dovolené
  • částečně dotované stravování (oběd 15 Kč, za noční směnu stravenka)
  • benefity kafeterie
  • dobrá dopravní dostupnost z Pardubic a okolí

Kontakt

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
Markéta Černá
U Panasonicu 266
530 06  Pardubice-Staré Čívice
Česká republika
Telefon: +420 737 271 276